* To Be Brothers *

Jesteśmy młodą, rodzinną firmą zajmującą się pośrednictwem pracy, która wchodzi na holenderski rynek. Cały czas inwestujemy we wlasny rozwój, aby zapewnić wysokie standardy świadczonych usług. Nie traktujemy tego jak slogan, tylko jako lokate, która zaprocentuje w przyszłości. Praca jest dla nas pasją, a każde wyzwanie możliwością wykazania się. W naszej karierze mieliśmy do czynienia z wieloma różnymi problemami, z którymi poradziliśmy sobie, dzięki współpracy i odpowiedniej komunikacji.

* Nasze doświadczenie *

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jak rowniez unikalne kompetencje zebrane w pracy dla największych agencji zatrudnienia w Holandii oraz w środowisku międzynarodowym. Teraz jest czas, w którym jesteśmy w stanie efektywnie konkurować z innymi agencjami zatrudnienia. Poznaliśmy tę branżę także od strony pracownika, wiec znamy dokladnie realia pracy za granicą oraz jej potrzeby. Sukces naszej firmy tworza ludzie i ich zaangazowanie.

* Satysfakcja Klientów i Pracowników *

Współpraca z nami od strony Klienta gwarantuje bezpieczne, kompleksowe oraz szybkie przeprowadzenie transakcji. Podstawą naszych działań, jest dostosowanie oferty do potrzeb i wymagań Klienta, a naszym głównym celem – jego pełne zadowolenie ze zrealizowanego projektu. Satysfakcja Klientów jest dla nas priorytetem, bo zadowolony klient, to partner długofalowy.

Nigdy nie zapominamy o dobru naszych Pracowników, stawiając na ich rozwój i otaczając ich opieką podczas całego procesu. W pracy ważne są dla nas solidne i rodzinne wartości. Zdajemy sobie sprawdzę z faktu, iz wyjazd za granicę może być dużym przedsięwzięciem. Po naszej stronie leży zapewnienie rekrutowanym Kandydatom maksimum komfortu podczas wyjazdu do Holandii. Być może nie zastąpimy im ich własnej rodziny, ale mamy nadzieję sprawić, aby nasi pracownicy już od samego początku poczuli się w swojej nowej ojczyźnie jak w domu.

Henry Ford, legendarny amerykański przedsiębiorca mawiał:

„Połączenie sił to początek,
pozostanie razem to postęp,
wspólna praca to sukces”